KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13545463
nr 1354 5463
Alain Soucasse
(f. 1951), Sverige
Blandteknik, "Paret of the picture". Signerad a tergo. Motivet: 70x62 cm
Kondition: skadat glas
Alain Soucasse, född 1951, fransk-svensk målare.
måndag 19 oktober 2020
kl 20:09:50